CEMFALA

Cemfala

Cemfala to firma istniejąca w branży budowlanej od 20 lat. Dzięki zaangażowaniu lata działalności przekładają się na wysoki poziom, jaki reprezentuje obecnie nasze przedsiębiorstwo. Swój status zawdzięczamy między innymi wiedzy Janusza Uliniarza w tej dziedzinie. 

Cemfala to kompleksowe oferty i obsługa klienta na najwyższym poziomie. Swoją działalność opieramy na pewnych filarach, którymi są: profesjonalizm, rzetelność, doświadczenie. Wychodzimy z założenia, że nasza firma musi być tak solidna jak produkty które oferuje, abyśmy mogli na stale zmieniającym się rynku w pełni odpowiadać na potrzeby klienta.

Nasza domena to sprzedaż cementu - jesteśmy dystrybutorem produktów marki Górażdże Cement SA w Choruli, lidera w krajowej produkcji. W naszej ofercie znajduje się również cement workowany firmy Dyckerhoff Polska z Nowin, który jest produktem najwyższej jakości. Specjalizujemy się w dostawach całosamochodowych (24 tony) do magazynów i hurtowni na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego i świętokrzyskiego. Naszym klientom gwarantujemy transport materiałów zawsze zgodnie z ustalonym terminem.

Równolegle jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Cembrit - producenta płyt falistych Eurofala idealnych zarówno przy budowie nowych budynków, jak i podczas wymiany pokrycia tych już istniejących. Płyty te poza oczywistą trwałością charakteryzują się także uniwersalnością, a ich zastosowanie zapewnia spokój na lata.

Ponadto w dziedzinie pokryć dachowych mamy do zaoferowania fachowe doradztwo i pomiary budynków u klienta, łącznie z kompleksową wyceną.

Warto zwrócić uwagę, że zaangażowanie Janusza Uliniarza w rozwój firmy jak i jego wieloletnie doświadczenie, umożliwiło poszerzenie oferty o pustaki ceramiczne Keram Ogrodzieniec. Pustaki te charakteryzują się wysoką zawartość gliny dzięki czemu są trwałe, znakomicie akumulują ciepło, posiadają dobrą paroprzepuszczalność i odporność na korozję biologiczną. Do zasobów które oferujemy dodaliśmy także wyroby stalowe. Rosnący asortyment naszej firmy jest odpowiedzią na wymagania klienta, które niestrudzenie staramy się spełniać.

Stale się rozwijamy, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta i zaoferować mu produkt najwyższej jakości. Janusz Uliniarz, zdawał sobie doskonale sprawę z tego jak ważne jest, aby wyjść naprzeciw klientowi. Dlatego też obecnie budowanie trwałych relacji z klientami jest naszym kluczem dla potwierdzenia profesjonalizmu i rzetelności Cemfali.

Zapoznaj się naszą Polityka prywatności i polityką Cookies